Ondřej Meier - SEO specialista a projektový manager

Reference

Tomáš Vyskočil - SEO director v H1 a zakladatel Edna.cz

“Ondra je skvělý SEO konzultant, se kterým velmi rád pracuji. Na rozdíl od ostatních ve svém oboru má skvělý tah na branku a hned se zajímá, jaké jeho doporučení měly výsledky. Na spolupráci ho mohu jen a jen doporučit.”

Tomáš Vyskočil

ex SEO director v agentuře H1 a zakladatel Edna.cz

Erik Dvořák - Mladá fronta

“U nás v Mf věnujeme SEO velkou pozornost, protože jej považujeme za naprostou alfu a omegu úspěchu našich projektů. Od té doby, co Ondra rozšířil náš tým, daří se nám mnohem lépe vytěžovat potenciál webů. Na Ondrovi si nejvíce vážím toho, že je vždy ve své práci velmi precizní, zodpovědný, orientuje se na jasně měřitelný výsledek, přichází s inovativními nápady a nikdy se nespokojí s málem. Chcete být ve vyhledávačích vidět? Vezměte si na pomoc Ondru! ;-).”

Ing. Erik Dvořák

Ředitel divize Online – Mladá fronta a.s.

Michal Ruml - product manager Finance.cz

“V dnešní době, kdy traffic ze searche tvoří stále větší procento návštěvnosti webů, je obsahové i technické SEO jednou z nejzásadnějších oblastí, kterou si nemůžeme dovolit podcenit. Díky konzultacím s Ondrou a jeho přehledu se nám daří zachytávat aktuální trendy v technickém SEO, předcházet potenciálním problémům a nemusíme tak mít obavy z neočekávaných propadů pozic. Naopak, za poslední rok se nám podařilo dosahovat výrazného progresu v pozicích jak na Googlu, tak na Seznamu. Pravidelnými analýzami klíčových slov, které nám Ondra zpracovává pak postupně obsahem pokrýváme vyhledávané fráze a jsme tak stále konkurenceschopní v dynamicky se měnícím prostředí internetu.”

Michal Ruml

Product manager Finance.cz

Lost Password