Ondřej Meier - SEO specialista a projektový manager

Služby

Úspěch v SEO vyžaduje široký přehled v online marketingu a vývoji webů. Zároveň ale hluboké znalosti všech dílčích aspektů optimalizace – technické, obsahové i propagační.

Pomůžu vám najít slabá místa, navrhnout ideální řešení a dotáhnout realizaci do konce.

Výsledkem bude větší návštěvnost vašeho webu a hlavně vyšší zisky.

Analýza klíčových slov je základní kámen pro SEO a online marketingu obecně. Dokážete díky ní navrhnout optimální strukturu webu a zaměřit se na témata, která uživatele skutečně zajímají.

Jak navrhnout strukturu webu? Které vstupní stránky jsou nejdůležitější a potřebujete je doplnit? Ukážu vám, jak navrhnout nový web nebo optimalizovat ten stávající pro zvýšení návštěvnosti.

Veškeré snažení bude zbytečné, jestliže nemáte správně vyřešenou technickou stránku webu. Odhalím chyby a nedostatky, které brzdí váš projekt a dohlédnu na implementaci správného řešení.

Které části obsahu můžete vylepšit a které úplně chybí? Dozvíte se, jak vylepšit tvorbu obsahu pro zvýšení návštěvnosti a zlepšení konverzního poměru webu.

Cílené získávání zpětných odkazů je v SEO jedna z nejdůležitějších činností. Pomůžu vám nastavit link buildingovou strategii, která přinese dlouhodobé zvýšení pozic ve vyhledávačích a více zákazníků.

Další SEO služby

Další SEO služby

Potřebujete vyřešit specifický nebo naopak komplexní problém na vašem online projektu? Potrápit konkurenci ve vyhledávačích a ukousnout si větší část koláče? Pomůžu vám.

Cena

Pro všechny služby platí stejná hodinová sazba.

Hodina mé práce stojí 1250 Kč.

Při dlouhodobé spolupráci se můžeme domluvit na individuálních podmínkách, případně na částečném success fee – odměně za výsledky.

Proč?

SEO specialistu (ani jiného odborného konzultanta) neplatíte jen za čas strávený nad vaším projektem.

Pronajímáte si to nejcennější – jeho know-how.

Zkušenosti a znalosti, nasbírané v předchozích letech. Tisíce hodin operativy, testování, plánování a zlepšování své odbornosti i procesů. Zároveň i placené nástroje, které vám zajistí rychlejší a přesnější výstupy.

Důsledkem toho dosáhnete lepšího přínosu, často i s menšími celkovými náklady. Navržené řešení bude mít totiž větší pozitivní efekt a konzultant na zakázce stráví méně času.

Lost Password